Vítejte na webu

ODDLUŽENÍ

je řešení v situaci, kdy Vám dluhy tzv. přerůstají přes hlavu, nestíháte platit splátky, máte více exekucí, nemáte na splácení a potřebujete přesto normálně žít.

Oddlužení je nová šance na důstojný život.

 

Více informací

SOCIÁLNÍ PORADENSTVÍ

Odborné sociální poradentsví poskytujeme osobám od 18 let, které se ocitly v tíživé sociální situaci v důsledku zadluženosti a neví jak svou situaci řešit, či ji nedokáží řešit sami.

Více informací

KURZY

Pořádáme akreditované kurzy MPSV pro sociální pracovníky.  Realizujeme kurzy a semináře finanční gramotnosti a dluhového poradenství pro školy, zaměstnance, zaměstnavatele a uživatele sociálních služeb.

Více informací

Kdo jsme

Podpořte naši činnost darem

3803960359/0800

Děkujeme!

více informací k dárcovství lucie@annatha.cz

 

O nás

Vzdělávací centrum a Dluhová poradna s.r.o. má veřejně prospěšný cíl své činnosti, který spatřuje ve zvyšování finančí gramotnosti, řešení následků zadluženosti a poskytování dluhového poradentví.

Naše podnikatelská činnost se zaměřuje na vzdělávací aktivity pro širokou veřejnost, realizaci kurzů pro odbornou veřejnost. Podnikáme v souladu s principy sociálního podnikání.

Vzdělávací centrum a Dluhová poradna s.r.o. má akreditaci pro poskytování služeb v oddlužení a zároveň jsme registrovanou sociální službou v oblasti Odborného sociálního poradentsví.

Více o nás

 

avon-objednavky.cz

.

.

.

.

.

.