Aktuální nabídka

  

Poradenský den ve firmě ZDARMA

Poradenský den je osvědčená forma dluhového poradenství v kombinaci s edukací ve finanční gramotnosti. Cílem je informovat účastníky v tématech, která jsou pro ně aktuální - finanční produkty, exekuce, insolvence, rozpočet rodiny, dědění dluhů, spotřebitelská práva atp. a poskytnout individuální poradenství.

Jak probíhá poradenský den?

Úvodní část je věnována přednášce a skupinovému odpovídání na dotazy a pak se jednotlivcům věnují naši konzultanti. Rozsah poradního dne je cca 2 hod skupinově a pak dle počtu zájemců o radu. Obvyklé trvání je 4 - 5 hodin.

Proč poradenský den?

Zadlužený, příp. exekuovaný pracovník snižuje svou výkonnost a v konečném důsledku to má vliv na zvýšené náklady firmy. Lidé o dluzích nemluví a toto forma jak je aktivně vyhledávat a preventivně nebo aktuálně pomoci.

Více informací: Kopecká Lucie lucie@annatha.cz, 602 578 015

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.