Zkoušky profesní kvalifikace

Lektor dalšího vzdělávání ( 75-001-T) - zkouška probíhá před autorizovanou osobou, je určena všem zájemcům, kteří působí na poli vzdělávání jako lektoři nebo si chtějí v rámci své profese ověřit znalosti a dovednosti lektora vzdělávání dospělých podle Národní soustavy kvalifikací ČR. Úspěšný absolvent získá celostátně platné osvědčení s odpovídající kvalifikační úrovni 7 Evropského rámce kvalifikací.

Obchodní zástupce (66-015-M) – jsme první autorizovanou osobou pro tuto profesní kvalifikaci. Zkouška je určena všem, kteří mají praxi v obchodní činnosti, orientují se v základech marketingu a obchodní dokumentaci a mají dobré komunikační a prezentační dovednosti. Absolvent získá celostátně platné osvědčení s odpovídající kvalifikační úrovni 4 Evropského rámce kvalifikací.

Cena: 3.900,- Kč/zkouška nebo od 5.800,- Kč/zkouška včetně přípravného kurzu nebo konzultací


Zkoušky probíhají v Ostravě

na zkoušku se hlaste s předstihem minimálně tří týdnů na email lucie@annatha.cz

Panely

panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.