int(1)

Aktuálně

 • Termíny II. pololetí

  19.7.2019

  Vypsali jsme termíny kurzů pro II.pololetí 2019. Je možné poptávat i kurzy bez termínu v případě zájmu samostatné skupiny min. 4 osoby.

 • Termíny kurzů

  7.2.2019

  Vypsali jsme termíny kurzů pro I.pololetí

  Nově jsme přidali kurz Exekuční řízení a Insolvenční řízení po novele.

  Více informací 

 • Novela insolvečního zákona

  23.1.2019

  Sněmovna 22.1.2019 schválila novelu insolvenčního zákona, teď čeká na podpis prezidenta.  Novela přináší mírnější podmínky avšak pro méně osob než bylo původně zamýšleno.

  Novela počítá se dvěma variantami oddlužení. První z nich předpokládá, že lidé splatí věřitelům za tři roky nejméně 60 procent svých dluhů. Ve druhé variantě by měli uhradit za pět let aspoň 30 procent dlužné částky. Pokud by zaplatili méně, o jejich oddlužení by rozhodoval soud. Soud by musel v takových případech uznat, že se dlužník o splacení dluhů pod dohledem insolvenčního správce snažil.

  Snazší oddlužení by mohli mít podle schválené verze předlohy senioři. Bez dluhů by mohli být už za tři rokyTakové oddlužení by ale mohli využít jen jednou.

  Pozmění se pořadí uspokojování pohledávek. Pohledávky, u nichž takzvané příslušenství, tedy úroky, pokuty nebo penále, převyšují jistinu, se stanou podřízenými.

 • Práce s odsouzenými

  16.1.2019

  Letos jsme již podruhé navštívili ostravskou vazební věznici, kde poskytujeme na základě smlouvy s věznicí dluhové poradenství pro odsouzené. Poradenství probíhá skupinově a v individuální formě, a odsouzení jsou vždy připravení a mají na nás spousty otázek. Poradentsví probíhá v příjemné atmosféře a odsouzení o něho jeví zájem.

avon-objednavky.cz

.

.

.

.

.

.